Тонкості і нюанси вибору банкетного залу

0
10

Весілля – значуща подія у житті кожної пари. Потрібно узгодити дату, вибрати найгарнішу сукню, обдумати тематику весілля. І якщо суконь можуть бути декілька, з тематикою допоможуть декоратори, найважчий вибір – банкетний зал. Якщо ви обрали локацію місто Львів, то весілля Жовква буде найкращим варіантом. Локація за містом, великий вибір залів, готель на буль-який смак, чудова природа. Докладніше за посиланням http://hotelsobieski.com.ua.

Як правильно вибрати весільну залу

Для початку потрібно визначитися з масштабом свята. Адже, вибираючи той чи інший зал, важливо, щоб було вдосталь місця. Дивлячись різні варіанти, потрібно оцінити:

  • Інтер’єр та екстер’єр. І хоча деякі пару думають, що зовнішній вигляд неважливий, проте саме на фоні приміщення кафе чи залу буде проходити фото- та відео зйомка, які залишать багато спогадів про ваш день.
  • Якщо ви не можете зупинитися на одному варіанті, виділіть в кожному залі плюси і мінуси. Зважте все ще раз і зробіть вибір.
  • Подивіться на площу приміщення. Великій компанії буде незручно і незатишно в маленькому залі. Крім столів з їжею чи фуршетом у вас повинно залишитись вдосталь місця для танців, проведення конкурсів.
  • Ознайомтесь з меню. Це один з важливих аспектів вибору. Розпитайте чи можна принести щось з собою (наприклад, коровай чи весільний торт, алкоголь та інше). Взнайте мінімальну ціну на одну персону та меню, яке входить в дану вартість. Вам буде легше зорієнтуватись коли ви будете виходити з якоїсь цифри. Уточнюючи вартість, запитайте за знижки. Зазвичай для широкоформатних заходів передбачені знижки.

Головне пам’ятати, що зал потрібно замовляти передчасно. Деякі кафе замовлені більше ніж на рік наперед. Якщо ви користуєтесь послугами декораторів та дизайнерів, з ними також потрібно погодити зал.

Їжа та сервіс

Після вибору залу другим важливим аспектом святкування є правильно підібране меню. Смачна їжа і гарний сервіс залишать враження у гостей. Для того щоб правильно підібрати меню, варто заздалегідь спробувати кухню самому. Для цього замовте вечерю чи обід. Краще це зробити декілька разів. Таким чином ви зможете дегустувати декілька блюд.

Підбирайте меню по сезону. Восени та взимку вибирайте більше м’ясних блюд зі складними гарнірами. Навесні та влітку просіть, щоб до вашого меню включили більше овочів, фруктів, морепродуктів.

Обов’язково уточніть скільки людей має працювати на вашому весіллі Це стосується працівників кухні та офіціантів. Кухарів повинно бути стільки, щоб вони встигли приготувати всю їжу без запізнень. А офіціантів в ідеалі має бути по одному до кожного столика.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, оставьте свой кометарий
Пожалуйста, введите ваше имя здесь