Рекомендації по комплектації автомобільної аптечки

Корисний аксесуар зобов’язаний бути в салоні автомобіля за законодавством. Але, статистика показує, що не рідко в середині кейса першої медичної допомоги знаходиться в кращому випадку половина з необхідного арсеналу. Що має містити автомобільна аптечка, щоб дійсно в разі необхідності вона могла підвищити шанс виживання потерпілого. Навіть в разі легкої травми аптечка не буде зайвою під рукою.

Покращений варіант аптечки

Остання редакція показала, що з приладдя для першої медичної допомоги випали ліки, які з тієї чи іншої причини мають невеликий термін придатності. Відпала найнеприємніша та регулярна процедура, стеження за термінами придатності ліків. Досить переконатися, щоб в аптечці були наступні важливі аксесуари:

  1. Гумовий джгут, стерильний бинт та серветки з хлоргексидином.
  2. Перев’язувальний пакет, серветки зупиняють кров, пластир в рулоні.
  3. Бактерицидний пластир, йод та косинка перев’язувальна.
  4. Прилад для штучного дихання, одноразові рукавички, ножиці з тупими краями.
  5. Клапан для вентиляції легенів, англійські шпильки.

Важливо: рекомендуємо обов’язково ознайомитися з інструкцією з експлуатації, якщо медична аптечка для автомобіля була куплена в зібраному вигляді. Цієї кількості медичних аксесуарів цілком достатньо, щоб в стресовій ситуації не розгубитися й зробити правильні дії.

Де краще зберігати медичні препарати

Крім двох стандартів за розміром аптечок для легкового транспорту та автобусів, немає ніяких особливих обмежень щодо вибору сумки для зберігання медикаментів. Пластиковий кейс має як свої переваги, так й недоліки. Він досить міцний, щоб витримати ДТП, та в разі необхідності, його просто відшукати серед інших речей. До інших переваг полімеру варто додати:

  • наявність спеціальних відділень для фіксації медикаментів;
  • достатньо вільного місця для додаткових коштів;
  • можливість транспортування при несприятливих умовах;
  • хороший захист від фізичного впливу.

Склад аптечки для автомобіля схильний змінюватися з часом. Але, зазначені вище препарати рекомендується докторами в будь-якому випадку возити з собою. Нехай краще вони жодного разу не знадобляться, ніж в критичний момент не дадуть можливості врятувати життя людині.

Поделиться

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *