Чим популярна гра Авіатор на гроші?

Розроблена компанією Spribe популярна гра вперше побачила світ у 2019 році. За дуже короткий проміжок часу онлайн гра стала стрімко набирати популярність практично у всьому світі. Прості та зрозумілі правила, інтуїтивно зрозуміла механіка, реєстрація на сайті https://airwiki.org та можливість гри на гроші зробили свою справу. Через кілька років, Авіатор, як і раніше, залишається популярною онлайн грою, в яку можна поринути в будь-який час доби.

Головні секрети популярності

На відміну від багатьох подібних ігор, цю можна встановити не тільки на стаціонарний комп’ютер, але й на ноутбук. Існують версії для планшета та мобільного телефону. Гра вимагає мінімум трафіку інтернета для функціонування. Мобільного з’єднання цілком достатньо, щоб поринути в ігровий процес та здобути не лише моральний, а й матеріальний виграш. До інших факторів популярності варто додати:

  1. Можливість гри з необмеженою кількістю користувачів.
  2. Одна гра в середньому триває від 8 до 30 секунд.
  3. На алгоритм впливає штучний інтелект та генератор випадкових чисел.
  4. Практично неможливо передбачити поведінку літака.
  5. Максимально чесний результат за підсумками підбиття кожної гри.

Важливо: алгоритм Spribe Provably Fair працює на платформі гри у спрощеному варіанті, але цей факт негативно не впливає на чесність. Роблячи ставку поперед кожного ходу, на поведінку літака в польоті впливає лише незалежний штучний інтелект. Множник росте на екрані випадковим чином. Програють лише ті, хто не встиг покрити попередню ставку.

Як можна виграти у грі

Досвідчені гравці рекомендують спочатку спробувати грати з мінімальними ставками, щоб відчути гру та влитися у сам процес. Він дуже простий, у деяких випадках достатньо зробити лише кілька ходів, щоб отримати перший прибуток від участі. Швидкий режим найпопулярніший та затребуваний, але є й інші особливості, які варто враховувати:

  • можна робити дві різні ставки за один раунд;
  • самостійне регулювання ставок за допомогою кнопок унизу екрана;
  • відлік часу до наступної ставки займає 5 секунд;
  • краще заздалегідь підготуватися перед початком ставок;
  • після зльоту літака забрати виграш можна будь-якої миті.

Чим вище злетить літачок, тим більше грошей можна забрати в грі. Якщо згаяти цей момент, гравець втрачає всі гроші вкладені в ставки. Обмежень кількості ігор немає, брати участь може кожен зареєстрований користувач. А перед тим як грати на реальні гроші компанія надала можливість тренуватися на демо грі Авіатор.

Поделиться

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *