Корпоративні подарунки «Екокубик»

Для підтримання корпоративної культури на підприємстві потрібно використовувати різні методи. Один з найбільш популярних – це використання сувенірів для співробітників. Особливо привабливі корпоративні подарунки, які нададуть змогу отримати гарні емоції. З думкою про природу свої пропозиції стосовно корпоративних подарунків пропонує компанія Екокубик. Які саме подарунки можна обрати, дізнаємось далі.

Види корпоративних подарунків

На сайті компанії розміщені Ідеї для корпоративних подарунків, які сподобаються кожному співробітнику. Наприклад, дуже цікавий подарунок – це екокуб з рослиною або квітучий олівець. Такий сувенір може бути не тільки привабливим та приємним, адже ви можете вирощувати в домашніх умовах улюблену рослину. Для замовлення пропонуються екокуби з такими рослинами:

  • Кінза.
  • Гранат.
  • Мімоза.
  • Ромашка.
  • Пекучий перець.

Перелік рослин, які можна вирощувати на підвіконні, дуже різноманітний. Можна знайти свою улюблену рослину, яка буде викликати радощі, коли почне цвісти.

Подарунки з логотипом

Корпоративний подарунок з логотипом – це унікальна можливість зробити дуже вигідний маркетинговий хід. Адже ви даруєте якусь річ, на яку наноситься логотип компанії. Наприклад, можна подарувати квітучий олівець. Це дуже оригінальний варіант подарунка, який сподобається усім. При цьому на олівець наноситься логотип методом гравіювання. Такий корпоративний подарунок підійде для будь-якого свята, навіть для Нового року.

Екокуб з брендуванням

Оригінальна ідея подарунка welcome box новачкам з лого, який не залишить байдужим нікого. Це набір для вирощування, який складається з горщика, інструкції, насіння, спеціального грунту. Горщик виготовляється з натурального дерева – вільхи. Куб має невеликі розміри – 8 на 8 см та відрізняється компактністю. Це надає можливість його використовувати де завгодно. Завдяки спеціальному грунту така рослина дуже швидко почне рости.

Екокубики та квітучі олівці все частіше обирають на подарунок близьким на Новий рік, 8 березня, День Матері та інші свята, щоб подарувати радість своїм коханим та рідним!

Обираючи подарунки на День Народження подружки, сестри або мами, будьте впевнені, що з подарунковими наборами від тм Екокубик успіх гарантований!

Якщо вам потрібно обрати якісні та привабливі корпоративні подарунки, ви звернулися за адресою. На сайті розміщені різноманітні варіанти під будь-які потреби клієнтів. Кожен може обрати саме те, що йому подобається. Для отримання додаткової інформації можна звертатися до сайту.

Поделиться

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *