Кращі сучасні українські письменники дитячих книг

Не зважаючи на велику кількість мультиплікації та фільмів, література як і раніше залишається популярним жанром в розважанні та вихованні дітей. Але, старі добрі казки вже не можуть повною мірою задовольнити інтерес малюків, що швидко розвиваються. Сучасна українська література для дітей представлена за посиланням bookking.com.ua/suchasna-proza наступними авторами здатна здивувати навіть батьків.

Література рідною мовою

Грамотна Українська мова відіграє важливу роль у формуванні великого запасу розмовних слів та речень. Казки допомагають дітям розібратися в головних поняттях про добро і зло. В цьому особливо добре досягли успіху наступні письменники дитячої літератури:

  1. Популярна письменниця-гумористка з Полтави Тетяна Комлик пише книги для покоління що підростає під псевдонімом Татуся. Стиль написання настільки цікавий, що більшість уривків з творів розбираються на цитати, використовуються не тільки дітьми, а й дорослими в повсякденному та шкільному житті.
  2. Прозаїк Тарас Прохасько може сміливо претендувати на освітню посаду, через те, що простою й зрозумілою мовою відповідає на багато популярних питань від дітей. Його книги моментально стають бестселерами. Батьки із задоволенням їх читають своїм дітям.
  3. Сашко Лірник найзнаменитіший та давно відомий літератор України. Казкар, телеведучий, постановник в театрах, він є автором безлічі сучасних казок для дітей. Останнім часом з-під пера автора вийшли нові збірки прози та віршів.
  4. Для дітей молодшого шкільного віку, які тільки починають читати книги самостійно, можна рекомендувати письменника Сашка Дерманського. Яскраві персонажі беруть участь в пригодах які захоплюють увагу. Багато книг мають продовження. Відірвати дитину від такої літератури практично неможливо.
  5. Василь Федиенко створив свою власну методику навчання найменших алфавіту та рахунку. Багато батьків рекомендують його, тому що яскраві підручники здатні захопити навіть самих незговірливих дітей.

Простий висновок

Світ літератури постійно знаходиться в розвитку. Не варто недооцінювати друковане слово, з приходом інтернету. Авторські книги сучасних письменників здатні розвивати уяву набагато краще, ніж будь-яка іграшка або мультфільм.

Поделиться

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *