Як здати спермограму в клініці «Надія»

В деяких випадках причина безпліддя може бути не тільки в жінці. Чоловіче безпліддя також є поширеною проблемою в сучасному світі. Для виявлення причин чоловічого безпліддя потрібно здати аналізи на дослідженні сім’яної рідини. Цей аналіз має назву Спермограма та надає можливість оцінити стан репродуктивного здоров’я чоловіка. Які особливості цього дослідження можна відокремити, дізнаємось далі.

Особливості дослідження спермограми

Окрім аналізу репродуктивного здоров’я чоловіка спермограма надає можливість виявити будь-які захворювання статевої системи. Зазвичай в разі неможливості завагітніти природним методом чоловікові пропонується пройти дослідження сперми. Це один з обов’язкових етапів на шліху лікування безпліддя.

Отже, коли потрібно здавати сперму на аналіз:

  • Якщо є ризик того, що причина безпліддя саме в чоловікові.
  • Якщо чоловік бажає стати донором сім’яної рідини.
  • Якщо чоловік планує зробити кріоконсервацію сім’яної рідини.

Багатьох хвилює питання: як саме проходить збір сім’яної рідини. Збирання сперми здійснюється чоловіком самостійно. Це робиться за допомогою мастурбації. Це безболісний спосіб збирання сперми. Чоловік знаходиться в спеціалізованій кімнаті, де усе зроблено для комфортного збирання біологічної рідини. Тому цей аналіз не викликає ніяких складнощів.

Як підготуватися до цього аналізу?

Існують деякі правила підготовки до здавання сперми. Чоловік потрібен дотриматися наступних правил. За 3-5 днів до аналізу необхідно утриматися від заняття сексом. За тиждень до збирання сперми не варто вживати алкоголь та приймати гарячу ванну. За два тижні необхідно повністю виключити приймання антибіотиків.

Якщо дотриматися усіх правил, збирання сперми пройде за всіма правилами та результати дослідження будуть правдиві. Одразу після збору рідини вона передається на дослідження.

Де можна здати аналіз спермограми?

Клініка репродуктивної медицини Надія Одеса надає послуги усім пацієнтам на високому професійному рівні. Сюди можна звертатися задля того, щоб здати спермограму та пройти інші важливі дослідження жіночої та чоловічої репродуктивної системи. Жінки можуть пройти обстеження прохідності маткових труб, записатися на первинну консультацію з приводу вагітності тощо. Перелік послуг розміщений на сайті клініки. Є можливість записатися на консультацію в режимі онлайн на сайті. Для отримання додаткової інформації необхідно звертатися до сайту.

Поделиться

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *