Сфера застосування пустотілих панелей

У процесі зведення практично будь-якої багатоповерхової будівлі виникає необхідність використання плит перекриття. Панелі пустотні із залізобетону користуються великою популярністю. Завдяки численним перевагам універсальна панель є прекрасним елементом будівництва. Як у промисловому, так і цивільному будівництві.

Особливість конструкції панелі

Залізобетон, досить важкий матеріал, здатний створювати суттєві навантаження на несучі стіни або залізобетонні опори. Спеціальні панелі з технологічними порожнечами практично не відрізняються від монолітних аналогів. Але, завдяки наскрізним отворам діаметром 159 мм, вони мають цілу низку технічних і експлуатаційних переваг:

 1. Панель краще зберігає тепло, утримуючи його у приміщеннях.
 2. Чи здатна поглинати звуки, які поширюються по перекриттям.
 3. Технологічні отвори можна використовуватиме прокладання комунікацій.
 4. Відносно невелика вага зі збереженням міцності.
 5. Під час укладання можна використовувати просту вантажопідйомну техніку.

Панелі виробляються масово у певному типорозмірі. Отже, в процесі проектування будівлі можна використовувати пустотілі перекриття наперед знаючи про їх певні розміри. Залізобетонні вироби мають неймовірний запас міцності та стійкості до негативних факторів експлуатації. Саме тому їх так часто використовують у будівництві будівель під виробничі потреби.

Секрет міцності плити перекриття

В основі виробу лежить металевий каркас з арматури певної товщини. Зварені шматки арматури або пов’язані в’язальним дротом є основою, яка грамотно розподіляє навантаження по всій площі пустотілої плити перекриття. Статичні та динамічні навантаження не призведуть до обвалення перекриття, навіть якщо воно отримає тріщину в процесі експлуатації. До інших секретів міцності варто додати:

 1. використання досить якісного цементу;
 2. бетонна суміш додатково ущільнюється вібрацією;
 3. готовий виріб дозріває протягом кількох тижнів, місяців;
 4. наявність спеціальних вушок для транспортування;
 5. у процесі монтажу плита не отримує пошкоджень;
 6. витримують значний перепад температур та вологості.

Виробник бетонних конструкцій bm beton дотримується у строгому порядку всіх технологічних процесів. Так щоб на виході можна було отримати якісний залізобетонний виріб. Здатне утримувати конструкцію будівлі та не допустити аварійної ситуації у процесі її експлуатації. Зберігали свою цілісність незалежно від реальних умов експлуатації.

Поделиться

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *