Особливості тютюну для кальяну

Культура куріння у кожній країні відрізняється по-своєму. На сході вдаються до цього захоплення неспішно та з максимальною насолодою. Тютюн для кальяну українськог проізводства, це грамотне поєднання преміальної сировини. Правильно підібрані суміші дозволять зовсім під іншим кутом поглянути на куріння як у спеціальних закладах, в себе вдома, так й в гостях.

Основні сорти кальянного тютюну

Як основа виступає якісний тютюновий лист. Але, залежно від регіону проростання та безліч змінних факторів, запах, колір та смак можуть кардинально відрізнятися. Кожен продукт характеризується своїми унікальними загальними характеристиками. Фахівці розглядають лише три основні сорти:

  1. Орієнтал – найуніверсальніший вид тютюну вирощеного на теренах Туреччини. Служить основою безлічі класичних сумішей для паління.
  2. Вірджинія – щоб одержати цей сорт, необхідно не лише вирощувати продукт у певних умовах. Сушіння із застосуванням диму додає свою родзинку.
  3. Берлі – рекомендований для тих курців, хто хоче від тютюну відчути максимальну міцність диму. Лист рослини добре вбирає додатковий ароматизатор.

У процесі приготування сумішей в тютюн додають незначну кількість гліцерину. Він необхідний для того, щоб захистити листя від надлишку вологи та зберегти всі його споживчі якості. Якщо необхідно, щоб тютюн мав підвищену димність, до нього додають трохи більше гліцерину. Негативну якість на організм людини гліцерин не надає.

Різниця кальянного тютюну у міцності диму

Аромат сировини, це основний показник, яким новачки вибирають тютюн для куріння в кальяні. Але, є ще один важливий критерій, який не варто забувати. Міцність листової суміші може як позитивно, так й негативно вплинути на спокійне та розважливе проведення часу. На цей час, вітчизняні виробники випускаю на ринок для споживачів наступні градації міцності сумішей для кальяну:

— ультрасильні, тільки для курців зі стажем;

— сильні, щоб досягти максимального ефекту;

— середні, найбільш популярні;

— легкі, для курців-початківців;

— ультралегкі, як проба для першого разу.

Фахівці рекомендують починати пробувати курити кальян із легких або середніх за міцністю сумішей тютюну. Якщо досвіду в курінні немає, або він мінімальний, щоб не страждати від диму, можна сміливо вибирати ультра легку суміш, не здатну дратувати слизову оболонку горла та носа.

Поделиться

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *